Zëdhënësi i DASH: Mbështesim integrimin e Shqipërisë në BE pa vonesa

Advertisement

“Ne mbështesim hapjen e negociatave të pranimit në BE me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë pa vonesë. Ne jemi duke u angazhuar në nivelet më të larta të qeverisë për të demonstruar përkushtimin tonë në rrugën evropiane të aspirantëve”,

Advertisement
 shkroi Ned Price në Twitter, këtë të Premte.

Advertisement
135
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com