Vrau gruan në prani të foshnjës/ Mediat greke nxjerrin në pah detaje të reja

Advertisement

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e 20-vjeçares në Greqi në sy të foshnjës së saj.

Sipas mediav e greke, 32-vjeçari nuk duket aspak i penduar për krimin, madje ditën kur shkoi në gjykatë u zgjua gjithë “qejf” duke thënë “hajdeni të mbarojmë punë të futem në burg e të kujdesem për vogëlushen dhe edukimin e saj tani e tutje.”

Advertisement

Raportohet se ata që e njohin pilotin nuk habiten nga gjakftohtësia e tij, pasi planifikoi në detaje grabitjen e pretenduar dhe vrau Caroline, ndërsa për 37 ditë “luante teatër”.

Advertisement
239
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com