Video/ Shihni momentin kur gazetarja greke shpëton macen nga zjarri gjatë transmetimit live

Advertisement

Gazetarja greke e televizionit ERT, Marina Demertzian, e cila ishte në Pefki për të raportuar mbi situatën e zjarreve, shpëtoi një kotele.

Momenti tronditës u regjistrua të dielën pasdite, para syve të shikuesve të ERT. Konkretisht, gazetarja e ERT Marina Demertzian, e cila ishte në Pefki në ishullin Evia për të mbuluar zjarret që digjeshin për ditën e gjashtë, shpëtoi një kotele ndërsa ishte në transmetim të drejtpërdrejtë.

Advertisement

Marina Demertzian e kapi me duart e saj dhe e vendosi atë në një shtëpi për t’u siguruar që nuk do të rrezikohej nga flakët.

Advertisement
327
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com