VIDEO/ Rikthehen kohët e vjetra, ja si në fushat e Fierit kanabisi lulëzon në sytë e policisë

Advertisement
Një denoncim me pamje filmike tregon se si në fshatin Suk të Fierit, kanabisi ka filluar mbillet lirshëm në fusha bashkë me produktet e tjera të stinës. Ndërkohë që policia nuk kryen asnjë veprim.

‘Pershendetje joq, dua te bej nje denoncim. Ne fshatin Suk te Fierit jane mbushur plot me kanabis dhe policia ben sikur nuk di gje ,parcela prej 30.000 rrenj kanabis ,ju lutem postojeni sot pasi kemi bere denoncim 2 me par ne polici dhe se kan mar ne konsiderat, faleminderit”

Advertisement

Advertisement
366
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com