Pas fitores ndaj Hungarisë, Braçe u “jep mend” çunave të kombëtares: Pash atë Zot mos nis fluturimi i zakonshëm dhe përplasja në…

Pas fitores së Shqipërisë, ndaj Hungarisë, ka ardhur reagimi i shumë figurave publike, ndër to edhe politikanë që kanë uruar ekipin për fitoren historike.

Një prej tyre ka qenë edhe ish-kryeministri Erion Braçe i cili veç urimit ka dashur edhe tu japë disa këshilla çunave të kombëtares.

Postimi i Plotë

PERTEJ FITORES,
VLEN PAFUND RINGRITJA!
Pas asaj humbjeje ne Poloni,
RINGRITJA vlen me shume se tre pike.
TANI, ME KEMBE NE TOKE!
Pash ate zot mos nis fluturimi i zakonshem e pastaj perplasja pertoke!
Qetesi, besim, modesti e force!
VO: sa british Broja dhe sa gola angleze moren hungarezet kete jave!
https://www.facebook.com/erionbrace.alb/photos/a.134509075077693/352846429910622/?type=3

325
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com