Trejsi Sejdini feston 20-vjetorin me foto nudo

Advertisement
Trejsi Sejdini feston 20-vjetorin me foto nudo, përgatit dhuratën ‘hot’ për ndjekësit

Trejsi Sejdini feston sot 20-vjetorin e lindjes. Dhe modelja ka vendosur të urojë veten në këtë ditë të veçantë me anë të një postimi në Instagram.

Ajo publikoi foto e zhveshur në vaskë dhe shkroi: “Happy birthday to me! ë 20-vjeç.”

Trejsi nuk la vend për imagjinatët me fotot hot ku u kujdes që të mbulonte pjesët intime me gjethe.

Ndërkaq, modelja paralajmëroi edhe një suprizë për ndjekësit e saj.

Ajo do të publikojë një video të nxehtë në YouTube si dhuratë për ditëlindjen e saj.

Advertisement

“Jam e lumtur që për ditëlindje kam një dhuratë për ju. Do të postoj videon time të parë në kanalin tim të YouTube,”- shkroi Trejsi.

Ndërsa postoi edhe një copëz nga video, ku shfaqet duke bërë lëvizje provokuese.Previous

Kosova sot
Kosova sot
Kosova sot
Kosova sot
Kosova sot

Advertisement
821
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com