Të armatosur dhe me maska, grabitet nga 3 persona supermarketi në Peqin

Advertisement

Një supermarket në Peqin ka rënë preh e një grabitjeje gjatë natës.

Bëhet me dije se është grabitur nga disa persona pronari i një supermarketi. Agim Spahiu ka rënë pre e dhunës dhe më pas nën kërcënimin e armës i është marrë shuma e parave ditore.

Burime për media bëjnë me dije se tre persona  të armatosur me kallashnikov dhe me maska kanë grabitur supermarketin dhe më pas janë larguar me një automjet që i priste jashtë.

Advertisement

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Advertisement
130
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com