Skandal, përgjimet tregojnë oligarkun Pëllumb Salillari se nga një faturino, kthehet në pronar i SPAK dhe BKH-së

Një hetim i nisur muaj më parë në prokurorinë e Posaçme SPAK, për veprimet abuzimeve dhe…

Skandal/ Mësim në klasë mësim me sanitaren

Përveç problematikës së mësimit me turne dhe orëve të shkurtuara, kryesisht në shkollat e kryeqytetit, prindërit…

SKANDAL/ ‘Ja hoqën dy fëmijët nënës dhe ja dhanë kujdestarinë babait të pasur me paratë e krimit’; ja si Drejtësia manipuloi procesin

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open”, teksa flitej për rastin makabër të vrasjes së Sabrinës nga…

Skandali që tronditi Drejtësinë shqiptare/ Kriminelët si Helidon Gjikoka e kanë vendin në burg

Në përfundim të hetimeve të një prej çështjeve më delikate që kishte të bënte me një…

(FOTO)Skandali sekśuāl në zyrën e KPK-së/ Ja çfarë bën tani me jetën Hans Kijlstra

Edhe pse një grup ekspertësh erdhi për të asistuar mbarëvajtjen e procesit të Vettingut, gjërat nuk…

(Skandal)Drejtori e Policisë së Vlorës, Artion Duka favorizion kriminelin Helidon Gjikoka/ Ja veprimi korruptiv i radhës

Për Drejtorin e Policisë së Qarkut të Vlorës, Artion Duka ka dal në pah një skandal,…

Skandal/ Luan Daci injoron vendimin e GJKKO-së 

Burime për mediat bëjnë me dije se ish anëtari i Vettingut, Luan Daci, nuk po zbaton…

Luan Daci falsifikon dhe fsheh dokumenta dhe dënohet vetëm me 1 vit shërbim prove

Gjyqtari Luan Daci është bërë i njohur për krimet e tij dhe vendime të fshehura që…

SKANDAL/ Shtyhet seanca për gjyqtaren pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, Irida Kacerja

Skandalet vazhdojnë të ndjekiin procedurat e Vettingut të cilët po anashkalojnë çdo të korruptuar të mundshëm.…

SKANDAL/ GJKKO lë në fuqi dënimin, vetëm 6 muaj burg për Luan Dacin

Sot më 08.03.2021, Apeli në Gjykatën e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), gjykoi…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com