Një plumb në kokë dhe një në zemër/ Ekzekutohet shqiptari në Francë

Një shqiptar u vra në mes të rrugës në Strasburg rreth orës 9:30 të mëngjesit këtë…

Shkoi për vizitë te djali në Angli dhe përfundoi në shtëpi bari/ Arrestohet shqiptari

Një ish-ushtarak shqiptar ka rënë në prangat e policisë angleze, pasi u kap duke punuar në…

Përplasi me biçikletë për vdekje një të moshuar/ 23-vjeçari: “Bëja 2 punë dhe flija shumë pak

23 vjeçari, Ermir Loka  ka dalë para Gjykatës Britanike, pasi akuzohet se ka përplasur punonjësin e…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com