Plas keq mes dy analistëve në emision/ Abilekaj: Je shërbëtor i Ramës dhe lëpirës ordiner. Hila: Zagar sulmues i paguar nga opozita

Ndërkohë që po diskutohej për qeverinë e re “Rama 3” dhe Borxhin Publik, ka degjeneruar në…

Qeveria fond 53 milionë dollarë për reformën në drejtësi/ Kush do të sulet për t’i marr?

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla  është shprehur disa kohë më herët se qeveria…

Shtetasit shqiptarë kryesojnë listën e të dëbuarve nga Gjermania në vitin 2020

Nga 10800 shtetas të huaj të kthyer me detyrim nga Gjermania në vitin e kaluar, 1006…

Itali, e ardhmja e qeverisë Conte në rrezik/ Përballet me dy votëbesime

E ardhmja politike e kryeministrit italian Giuseppe Conte është në rrezik, kjo pasi ai do të…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com