Prokurorja e Kukësit shpërthen në lot para Vettingut/ Braktis sallën..

Kur Komisioni i Pavarur i Kualifikimit u tërhoq për të shqyrtuar kërkesën e fundit paraprake për…

Kush është prokurorja që akuzoi anëtarët e Vettingut për “Shpërdorim detyre”?

Prokurorja Rita Gjati e Prokurorisë së Rrethit Kukës u përball këtë të martë me Komisionin e…

Skandal: Drejtuesja e Prokurorisë së Kukësit kallëzon penalisht anëtarët e KPK/ Ja për çfarë i akuzon

Drejtuesja e Prokurorisë së Kukësit, Rita Gjati, ka kallëzuar në Prokurori kryetaren e Komisionit të Pavaruar…

Prapaskenat e flijimit të Prokurores Lindita Ziguri/ Ja kush është “njolla e zezë” e KPK-së

Insititucionet e drejtësisë shqiptare vazhdojnë ciklin me “Çudira” nga ku flijon të pafajshmit dhe i djeg…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com