Kronikë: I vihet tritoli Lefter Lefterit / I përfshirë në trafikun e drogës por i pa hetuar nga gjobëvënsat e policisë Sarandë

Ditën e sotme në Sarandë, ka shpërthyer me  eksploziv,  në orët e para të mëngjesit të…

Eskluzive: Policia e Tiranës godet një kazino përball gjykatës, aksion me disa të arrestuar

Policia e Tiranës ka finalizuar një operacion duke zbuluar një kazino kazino ilegale përballë Gjykatës së…

Gjendet trupi i pa jetë i minatorit të Bulqizës pas disa ditësh kërkime

Pas disa ditësh kërkime gjendet trupi i pa jetë i minatorit të minierës së Bulqizës Muharrem…

Austri/ I biri mbajti nënën e vdekur në bodrum për t’i marrë pensionin

Një person identiteti të cilit ende nuk dihet, akuzohet se mbajti kufomën e mumifikuar të nënës…

Vrasja e studentes në Greqi, zbulohet personi që bashkëpunoi me pilotin

Policia greke e ka zbuluar tashmë emrin e personit që ka bashkëpunuar me pilotin 32-vjeçar, Babis…

Tentuan të mbillnin hashash në shtëpitë e tyre, 1 i arrestuar dhe 1 i proceduar në Tepelenë

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë në Tepelenë, pasi kan tentuar të kultivonin hashash…

Policia shkon për ta arrestuar, ish-nënkomisari i Fierit hidhet nga kati i dytë i banesës, lëndohet në këmbë

Ish-nënkomisari i policisë së Fierit, Festim Lelaj, i cili është arrestuar nga SPAK ditën e sotme…

RENEA, dy kobure pa bereqet dhe “ngjalat” Gëzim Çela, Lul Berisha e Taloja me shokët…

Nga Elton Qyno Pas një seri vrasjesh që pushtuan për gati 4 javë kronikat e zeza…

“Ndryshimet në strukturat e larta drejtuese të Policisë do të bëhen më shpejt”, Rama mbështet deklaratën e Çuçit

Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës së tij për media është pyetur nga gazetarët në lidhje me…

Prokuroria apelon vendimin e Gjykatës: Të kthehet në burg Jehon Breçani! I këputi këmbën me makinë 23 vjeçares

Prokuroria e Tiranës kërkon që të kthehet në burg Jehon Breçani, djali 19 vjeçar i ish-drejtorit…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com