Asnjë i vdekur, rriten lehtë rastet me covid/ Ministria nxjerr të dhënat

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri…

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e Covid-19 për 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit…

Asnjë i vdekur nga COVID në 24 orët e fundit, ulen dhe rastet e reja

Janë kryer 2,621 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 5 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara…

Asnjë viktimë/ 12 të infektuar në 24 orët e fundit në Shqipëri!

Situata e pandemisë në vendin tonë vijon të mbetet e qendrueshme, ndërsa në 24 orët e…

Rriten sërish rastet me koronavirus në Shqipëri, ministria jep detaje

Gjatë 24 orëve të fundit, në Shqipëri nuk është regjistruar asnjë humbje jete nga koronavirusi. Gjithsesi,…

Asnjë i vdekur nga covid në Shqipëri, por rriten lehtë rastet e të infektuarve

Situata epidemiologjike në Shqipëri vijon të jetë pozitive. Autoritetet shëndetësore njoftuar se në 24 orët e…

Dita e dytë pa humbje jete nga koronavirusi në Shqipëri/ Rritje e lehtë e rasteve të reja

Një lajm i mirë vjen ditën e sotme nga Ministria e Shëndetësisë, pasi bëhet me dije…

Dy humbje jete dhe 14 raste të reja nga Covid-19 në Shqipëri

2 humbje jete dhe 14 raste të reja me Covid nga 3 366 testime u konfirmuan…

Covid-19/ Dy humbje jete dhe 14 raste të reja në vend

Dy humbje jete dhe 14 raste të reja me Covid nga 3 366 testime u konfirmuan…

Vetëm 1 i vdekur nga COVID në 24 orët e fundit/ Ja sa u infektuan

Janë kryer 3862 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 23 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com