Ky është shefi i “IKMT” Tiranë /Ajet Zyberaj që favorizoi kompaninë Salillari dhe ndërshkon popullin e varfër

Ajet Zyberaj është polici i cili është vënë në krye të IKMT me qëllimin e vetëm,…

Shemben edhe dy objekte pa leje në zonën e plazhit Radhimë-Orikum

Inspektorati i mbrojtjes së territorit vazhdon aksionin për shembjen e ndërtimeve pa leje në zonën e…

VIDEO: Policia dhe IKMT “rryshfete” në këmbim të ndërtimeve pa leje.

Qesharake , Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, ka gjobitur me 20 mln lekë bisnesmenin Artur…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com