I riu shqiptar ndërron jetë tragjikisht, përplaset me kamionin, u desh ndërhyrja e specialistëve për të nxjerrë trupin e tij

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident me makinë në Greqi. Aksidenti i rëndë…

Gjyqtarja e Vlorës Atalanta Zeqiraj konfirmohet në detyrë/ Djali vrapon ta përqafojë në sallën e vettingut

Gjyqtarja e Vlorës Atalanta Zeqiraj ka marrë sot konfirmimin në detyrë nga Komisioni i Pavarur i…

Heshtje për Pajtime Fetahun, gjyqtaren e ahengut te bosët e krimit; më 2017 u pezullua për ryshfet, Ilir Meta e ktheu në detyrë

KLGJ e ILD që shkarkuan gjyqtaren për një video në “Tik-Tok”, nuk po veprojnë për “ujkonjën”…

Prokurorja e Kukësit Alketa Nushi ikën përgjithmonë nga sistemi i drejtësisë/ Apelimi lë në fuqi vendimin e vettingut

Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) njoftoi mbrëmjen e të mërkurës rrëzimin e ankimit të ish-prokurores…

Pas Shahut, një tjetër prokurore jep dorëheqjen në Prokurorinë e Tiranës

Prokurorja Anila Galaxhni, ka dhënë dorëheqjen nga detyra që mbante në Prokurorinë e Tiranës. Galanxhi ditën…

Zëri i dridhet nga të qarat, gjyqtarja e Elbasanit para KLGJ: Kjo që më ka ndodhur është tmerr

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani, ka dalë sot para Këshillit të Lartë Gjyqësor ku do të…

Videot në Tiktok duke sfiluar korridoreve të gjykatës, reagon për herë të dytë Enkeleda Kapedani: Jam grua dhe nënë..

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani ka reaguar për herë të dytë pasi iu publikuan…

Komisionerja që u demaskua nga gjyqtarja Hajrie Muçmata/ Vettingu vijon të humb vlerën

Komisionerja Alma Faskaj është demaskuar dhe denoncuar nga ana e SPAK për veprën penale “Falsifikim i…

Kalon pa probleme Vettingun/ Konfirmohet në detyrë gjyqtarja e Apelit Administrativ

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi të hënën në detyrë gjyqtaren e Apelit Administrativ, Enkeleda Metaliaj.…

Ja si gjyqtarja Pajtime Fetahu gënjeu mediat duke poshteruar kolegët e saj(fakte)

Një ndër emrat më të përfolur të krimit është padyshim Ardian Çapjen 53 vjeç i cili…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com