Eksperti i arsimit në Fier i etur per femra seksi, zbulohen komentet e hamshorit Murat Zazaj, ‘trajnon’ mësueset

Harrojeni Liza Tabakun e Lushnjes që si drejtoreshë arsimi rekrutonte mësuese për t’i çuar në shtratin…

(Video) Zjarr në kodrat e Fierit, era e fortë përhap flakët

Një vatër zjarri ka rënë këtë mbasdite në Fier. Nga flakët është përfshirë një kodër me…

Ndërron jetë zyrtari i Partisë Socialiste, kryebashkiaku mesazhe ngushëllimi: Humbëm një mik të mrekullueshëm

Gezim Dhima, kryetari i PS Mbrostar Ura qe u nda nga jeta diten e sotme Ditën…

Policia shkon për ta arrestuar, ish-nënkomisari i Fierit hidhet nga kati i dytë i banesës, lëndohet në këmbë

Ish-nënkomisari i policisë së Fierit, Festim Lelaj, i cili është arrestuar nga SPAK ditën e sotme…

“Njoh fëmijët tuaj”/ Arrestohet shkodrani, mashtroi të moshuarit në Fier duke ju marrë para

Një 60-vjeçar nga Shkodra është arrestuar nga policia e Fierit pasi u kishte marrë shuma të…

E trishtë/ Vdesin 4 anëtarët e familjes, Audi i zi i mori para në autostradë, thyeu shtyllën elektrike dhe përfundoi në kanal

Tragjedi në Vlorë. 4 anëtarë të një familjeje kanë vdekur dhe 2 persona të tjerë kanë…

“O punëtori i madh i Shqipërisë”, pacienti “shërohet” kur sheh kryeministrin, Rama: Ç’a e mbani këtu këtë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka vizituar sot spitalin e ri Rajonal të Fierit, teksa ka…

Aksident i rëndë në hyrje të Fierit/ 3 makina bëhen ‘copash’ mes tyre

Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë Drejtorisë së Patentave në Fier, në aksin hyrës për…

Covid-19 i merr jetën inspektorit të policisë në Fier

Inspektori i Rendit në Drejtorinë e Policisë së Fierit, Bujar Mema 49-vjeç ka humbur jetën pas…

I vuri flakën zyrës së Drejtorisë Arsimore, lihet në burg 33-vjeçari në Fier

Ngjarja ndodhi pak ditë më parë, ku mësuesi 33-vjeçar, kishte menduar që të merrte hak duke…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com