E rëndë/ Covid-19 i merr jetën 22-vjeçares shqiptare

Situatë e rëndë në Gjilan. Një 22-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e infektimit me COVID-19.…

502 raste të reja dhe 4 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten…

Shifrat e fundit: Nuk ka asnjë viktimë nga Covid, por ka rritje të rasteve pozitive

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit…

Asnjë viktimë nga Covid në Shqipëri, por ka pacientë në terapi intensive

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit…

Ambasadori italian mirënjohës Shqipërisë: Nuk do e harrojmë kurrë atë që bëtë për ne vitin e kaluar

Me rastin e 75-vjetorit të shpalljes së Republikës Italiane, ditën e sotme në Sheshin Italia në…

Përfshihet nga flakët spitali Covid, humbin jetën katër pacientë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital Covid në Brazil, ku katër pacientë kanë…

Dita e dytë pa humbje jete nga koronavirusi në Shqipëri/ Rritje e lehtë e rasteve të reja

Një lajm i mirë vjen ditën e sotme nga Ministria e Shëndetësisë, pasi bëhet me dije…

Vetëm 1 i vdekur nga COVID në 24 orët e fundit/ Ja sa u infektuan

Janë kryer 3862 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 23 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara…

Vetëm 1 i vdekur nga COVID në 24 orët e fundi/ Ja sa qytetarë u infektuan

Janë kryer 3167 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 35 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara…

Mbi 3.4 milion viktima nga Covid-19 që nga fillimi i pandemisë

Covid-19 ka shkaktuar 3,359,726 viktima në të gjithë botën që kur zyra e Organizatës Shëndetësore në…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com