Po vjen momenti i tij/ Marku mbërrin në stadium, i fokusuar për ndeshjen ndaj ukrainasit

Boksieri i njohur dhe i suksesshëm shqiptar, Florian Marku ka mbërritur në stadiumin e Tottenham, aty…

Nëna me e re në Angli, vajza 11 vjeçe sjell në jetë foshnjën, familja e tronditur: Nuk dinim gjë

Një vajzë 11 vjeçe bësohet se është nëna më e re në Britaninë e Madhe. Mediat…

I bëri gropën kushëririt/ Krimineli Helidon Gjikoka i shmanget drejtësisë dhe struket në Angli

Biznesmeni Helidon Gjikoka rezultoi në fund të hetimeve që është i përfshirë në falsikimin e dokumenteve…

Nuk zihen veç shqiptarët për një gardh/ Ja çfarë ndodh në Angli

Një çift nga Anglia ka gjetur një zgjidhje të pazakontë për t’i dhënë fund problemeve me…

Shtegëroi në Angli/ Krimimeli Helidon Gjikoka tenton t’i shpëtojë drejtësisë

Në përfundim të hetimeve të një prej çështjeve më delikate që kishte të bënte me një…

“Grabiti” resortin e kushëririt të tij/ Ja çfarë bën krimineli Helidon Gjikoka në Angli

Biznesmeni Helidon Gjikoka rezultoi në fund të hetimeve që është i përfshirë në falsikimin e dokumenteve…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com