I vendosën tritol makinës së biznesmenit/ Në pranga tre persona

Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacionin “Sateliti”, ku kanë përfunduar në pranga tre persona,…

23 Vjeçari mbytet në liqenin e Ulzës/ Ja arsyet

Në liqenin e Ulzës, në fshatin Urakë, është vetëmbytur mbrëmjen e djeshme një 23 vjeçar me…

Ku kanë shkuar ndihmat e BE për emigrantët?

Itinerari i Ballkanit që nga kriza e refugjatëve në vitin 2015, është zhvendosur gjithnjë e më…

Kanë kaluar 14 muaj, banorët e pallateve të dëmtuara nga tërmeti në Durrës ende në pritje

Ditën e sotme, Kryetari i Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferri ka bërë me dije se…

Kanë kaluar 14 muaj, banorët e pallateve të dëmtuara nga tërmeti në Durrës ende në pritje

Ditën e sotme, Kryetari i Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferri ka bërë me dije se…

Prej dy javësh i bllokuar, dëbora izolon Thethin

Dëbora e rënë në ditët e fundit ka bllokuar Thethin. Zona turistke në veri të vendit…

Vendet vakante në GJKKO/ KLGJ përsërit thirrjen, vetëm një kandidaturë

Gjykatën e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit të Organizuar disponon akoma vende vakante. Në kuadër të…

Vendet vakante në GJKKO/ KLGJ përsërit thirrjen, vetëm një kandidaturë

Gjykatën e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit të Organizuar disponon akoma vende vakante. Në kuadër të…

Njoftimi policisë për tatuazhet/ Flet Komisioneri për Mbrojtjen nga Diskriminimi

Sipas një njoftimi të Policisë së Shtetit, kush ka tatuazh në pjesët e dukshme të trupit…

E turpshme/ Komisioneret e korruptuara përbaltin emrin e Bib Ndrecës

Komisioni i Pavarur i  Kualifikimit  ka vendosur  ditën e sotme shkarkimin nga detyra të gjyqtarit, Bib…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com