Sipas Barack Obama, këtë verë duhet të lexoni këto libra

Advertisement

Ish-presidenti i SHBA-së është aktiv me postime nga më të ndryshmet në rrjetet sociale. Barack Obama shpesh ndanë edhe momente nga përditshmëria e tij.

Ndërkohë, së fundmi në Instagram ka publikuar listën e librave të cilat i ka lexuar këtë verë.

Obama ua ka sugjeruar edhe ndjekësve të tij disa prej tyre duke publikuar një foto në të cilat shihen titujt e disa librave.

Pavarësisht nëse jeni vendosur në plazh ose jeni rrotulluar në divan në një ditë me shi, nuk ka asgjë si të uleni me një libër të shkëlqyeshëm gjatë verës. Ndërsa ishim akoma në Shtëpinë e Bardhë, unë fillova të ndaj të preferuarat e mia të verës dhe me kalimin e viteve, është bërë një traditë e vogël që pres të ndaj me të gjithë ju. Kështu që pa zhurmë të mëtejshme, këtu janë disa libra që kam lexuar kohët e fundit. Shpresoj t’i shijoni sa më shumë

Advertisement
”, ka shkruar ai krahas fotos.

Advertisement
243
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com