Shkenda Dubova e ndezë rrjetin, poston foto +16

Advertisement

Të gjithë e njohin Shkenda Duboven si një femër e suksesshme. Por, këngëtarja kosovare di të jetë inspirim për shumëkë me pozat e saj.

Një story e saj në Instagram tregon anën “hot” të Shkendës. “Linjat e suksesit” e quan Shkenda këtë fotografi që mund të kete bërë për vete mijëra ndjekës të saj.

Advertisement

Ajo ka hobi muzikën dhe herë pas here lanson këngë sa për të iu qëndruar besnike fansave të saj.

Image

Advertisement
403
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com