Sherri me thika në Gjirokastër, humb jetën në spital 60-vjeçari

Advertisement

Ka humbur jetën 60-vjeçari, i cili mbeti i plagosur pak më parë pas një konflikti që ndodhi ditën e sotme në Gjirokastër.

Bëhet me dije se ka humbur jetën Ilir Ruca, 60 vjeç.

Kujtojmë që ditën e sotme në lagjen “Pazari i Vjetër”, Gjirokastër, pas një konflikti të çastit, Afrim Nazifi, 57 vjeç, banues në Gjirokastër, ka goditur me mjet të mprehtë 60 vjeçarin, banues në Gjirokastër, i cili u transportua për në Spitalin Rajonal Gjirokastër, ku edhe ka humbur jetën.

Advertisement

Grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
338
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com