Sherr dhe rrahje mizore në orët e natës në kryeqytet, të rinjtë bëhen për spital (VIDEO)

Advertisement

Disa të rinj janë përfshirë në një sherr të dhunshëm që ka ndodhur në orët e vona të natës, mbrëmë në Prishtinë, Kosovë.

Pas një konflikti banal mes tyre ka nisur një dhunë fizike e tmerrshme me grushte, shkelma dhe mjete të forta.

Advertisement

Pamjet se si dy grupe të rinjsh rrihen mes tyre janë siguruar nga mediat kosovare. Për rastin është njoftuar policia dhe ambulanca, pasi ka pasur persona që kanë marrë lëndime serioze.

Advertisement
415
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com