Sarandë/ Gjendet një predhë në mes të shëtitores me njerëz

Advertisement

Në shëtitoren e Srandës është gjetur një predhë në kantierin e punimeve për rikonstruksionin e Shëtitores në Sarandë.

Predha dyshohet se është se është e pashpërthyer ndërsa është lënë buzë shëtitores që është e populluar nga shumë qytetarë.

Advertisement

Lajmi është bërë viral brenda pak orëve dhe nuk bëhet akoma me dije nëse është larguar nga vendngjarja apo jo.

Advertisement
212
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com