Rrihet brutalisht nga ish-i dashuri modelja e njohur, ia nxin keq syrin, ajo po kërcente në klub nate kur…

Advertisement

Modelja turke Gizem Akba është dhunuar në një klub nate nga ish-i dashuri i saj, Mücahit İsmail Ayta.

Ai e pa modelen teksa po shkonte në tualet, ku më pas i doli para dhe e grushtoi.

Ai vazhdonte e qëllonte derisa disa persona që ndodheshin aty ndërhynë për të ndaluar dhunën ndaj saj, ndërsa pamjet u kapën nga kamerat e sigurisë.

Pas incidentit Mücahit İsmail Ayta u arrestua nga policia.

”Rreth një vit më parë, vendosa të largohem nga ai sepse më tradhëtonte. Ai kurrë nuk e pranoi këtë. Unë dua që drejtësia të vendoset në mënyrën më të ashpër”, deklaroi Akba pas sulmit.

Advertisement
280
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com