Reja e Sali Berishës feston ditëlindjen! Shikoni super surprizën

Advertisement

Blogerja e njohur Armina Mevlani feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet dhe surprizat plot dashuri.

Armina ka treguar me anë të fotove në Instastory se është surprizuar nga buqeta të mëdha lulesh dhe trëndafilash, por pa zbuluar emrin e dërguesit.

Advertisement

Kujtojmë se Armina është prej vitesh në një lidhje dashurie me Shkëlzen Berishën. Dyshja janë të fejuar dhe kanë menduar të martohen.

Kosova sot

Advertisement
576
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com