Pse Dua Lipa nuk do të jetë pjesë e “Met Gala”

Advertisement

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa nuk do të jetë pjesë e ‘Met Gala’, i cili do të zhvillohet këtë vit.Sipas burimeve të TMZ, ajo nuk mund t’i bashkohet pjesës tjetër të të ftuarve për shkak të angazhimeve në një tjetër profesion, atë të aktrimit.26-vjeçarja ishte e ftuar në mesin e shumë personazheve për mbledhjen e fondeve në NYC, në Met Gala.Mirëpo, meqënëse ka nisur xhirimet e filmit të saj të parë, “Argylle” kjo ja bën thuajse të pamundur prezencën atje.Dua do të luajë përkrah emrave më të njohur si John Cena, Sam Rockwell, Bryan Cranston, Catherine O’Hara dhe Bryce Dallas Howard.

Advertisement
Advertisement
436
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com