Probleme me Facebook, bie rrjeti i madh social

Advertisement

Rrjeti social Facebook ka probleme me sistemin e tij. Sipas mediave të huaja bëhet me dije se Facebook ka nisur problemet që prej orës 10:12 të ditës së sotme dhe vazhdon deri tani. Facebook është një rrjet social ku anëtarët ndajnë mesazhe dhe përditësime të statusit me miqtë në internet.

Advertisement
Advertisement
487
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com