Përsëritet historia/ Arrestohet 45 vjeçari shqiptar në Greqi, përdhunoi kamarieren që e njohu në lokal

Advertisement

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet nga vendi fqinj, pasi një shqiptar akuzohet nga autoritetet greke se ka përdhunuar një 29-vjeçare.

Shtetasi shqiptar, 45 vjeç, shkruajnë mediat greke, e takoi të renë greke në një lokal, teksa kjo e fundit punonte aty.

Më pas, ai e ftoi të dilnin pas pune dhe më pas i kërkoi të kalonin pak kohë edhe në shtëpinë e tij në Kolonaki. Vajza pranoi, por kur u mbyll dera, shqiptari abuzoi seksualisht me të.

Advertisement

Ajo arriti të dilte nga banesa dhe rrugës pa një makinë policie, ku kërkoi ndihmë. 45-vjeçari shqiptar u arrestua në shtëpi.

Advertisement
309
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com