Përplasen dy makina në autostradën Milot-Morinë, tre persona të plagosur, nisen me urgjencë në spital

Advertisement

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Milot-Morinë.

Bëhet me dije se dy makina janë përplasur dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Të plagosur kanë mbetur shoferët e mjetëve dhe një pasagjer.

Të lënduarit janë dërguar me urgjencë në spital, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Advertisement

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjene e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisement
271
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com