Përgjaket Rruga e Kombit/ Makinat bëhen copë

Advertisement

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit, në vendin e quajtur Fang.

Nga ngajrja kanë mbetur të plagosur rëndë disa persona.

Advertisement

Policia dhe ambulancë kanë mbërritur në vendngjarje për të zbardhur situatën.

Advertisement
215
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com