Parashikimi i motit për ditën e sotme 2 qershor 2021

Advertisement

Moti do të jetë me kthjellime dhe zhvillime vranësirash ne mesdite Vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe hera-herës mesatar në zonat malore veriore.

Reshjet me intensitet mesatar do të jenë në formën e shtrëngatave. Era do të fryjë me drejtim Veriperëndim –Jugperëndim me shpejtësi mesatare 1-8 m/s, përgjatë bregdetit kryesisht atij Jon 10-1 5m/s, shoqëruar me valëzim në dete të forcës 2-3 ballë.

Advertisement
Advertisement
173
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com