Parashikimi I motit për ditën e sotme 15 qershor 2021

Advertisement

Moti sot parashikohet me me diell dhe me prani të pakta të vranësirave në zonat malore.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 10-15 m/sek në bregdet.

Sipas RTSH, valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5 deri në 1,5 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë:
 

Advertisement

Zona malore       10/24°C

Zona e ulët         11/27°C

Zona bregdetare  15/25 °C

Advertisement
332
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com