Parashikimi i motit për ditën e sotme, 13 maj 2021

Advertisement

Moti do të jetë mbetet i paqëndrueshëm, do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu në mesditë në zonën Perëndimore në formën e stuhive. Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Advertisement

Temperaturat:

Zona malore 9/20°C

Zona e ulët 11/23°C

Zona bregdetare 13/22 °C

Advertisement
218
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com