Moti sot datë 10.01.2021 ditë e diel në Kosove

Advertisement

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të paqëndrueshëm i shoqëruar me reshje në të gjithë territorin. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga -2°C në 01°C dhe në zonat e ulëta nga 01°C në 04°C.

Advertisement
Advertisement
461
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com