Moti për sot, e shtunë 21 gusht 2021

Advertisement

Gjatë ditës së sotme, sipas Meteoalb, temperaturat do të kenë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 16°C në 30°C, në zonat e ulëta nga 22°C në 36°C dhe në zonat bregdetare nga 23°C në 37°C.

Advertisement

Era do të fryjë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Advertisement
327
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com