Moti për ditën e sotme 6 prill 2021

Advertisement

Moti parashikohet kryesisht i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare, ndërsa në zonën e jugut mesatare kalimtare.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – juglindje 3-10m/s. Përgjatë vijës bregdetare, zonat e ulëta dhe zonat luginore hera herës era fiton intensitet deri në 15m/s.

Advertisement

Deti parashikohet i forcës 1-2 ballë.

Advertisement
203
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com