Ministri Niko Peleshi viziton sot Kosovën, e pret homologu Mehaj

Advertisement

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi do të vizitojë sot Kosovën. Mediat atje dhe Ministria e Mbrojtjes në Kosovë njoftojnë se Peleshi do të pritet nga homologu i tij Armend Mehaj.

Takimi do të fillojë në ora 10:30 në Ministrinë e Mbrojtjes së Kosovës dhe më pas do të ketë deklaratë për media nga të dy homologët, Peleshi dhe Mehaj.

Advertisement

 “Ministrinë e Mbrojtjes të Republikës së Shqipërisë Niko Peleshi do ta presë Ministri i Mbrojtjes i Republikës së Kosovës Armend Mehaj me stafin e lartë të Ministrisë dhe FSK-së”, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Mbrojtjes në Kosovë

Advertisement
170
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com