Messi dhe Ronaldo në një ekip?! Klubi që mund të bëjë bashkë dy yjet e futbollit

Advertisement

Ricardo Salinas Pliego, presidenti i klubit të futbollit Mazatlan FC, ka deklaruar se klubi i tij ka fuqinë t’i blejë në të njëjtën kohë Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon.

Shumë ekipe janë hedhur në s ulm për Lionel Messin, tashmë lojtar i lirë, pasi zyrtarisht u largua nga Barcelona.

Advertisement

Paris Saint-Germain është më favoriti për ta marrë 34-vjeçarin, që në të kaluarën me ta është lidhur edhe emri i Cristiano Ronaldos, por vështirë se mund t’i afrojë që të dy.

Advertisement
237
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com