Lei Kraja nis plazhin në Durrës, merr vëmendjen me pozat në bikini

Advertisement

Lei Kraja u është rikthyer pozave në bikini.

Për shkak të pandemisë, pothuajse të gjithë ishin bllokuar brenda shtëpive të tyre dhe nuk kishin mundësi të dilnin për tu argëtuar.

Njësoj ka ndodhur edh e me prezantuesen e sportit, Lei Kraja e cila më në fund është e lirë që ti shijoj ditët e nxehta në plazh.

Advertisement

Këtë e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet publikimit të dy fotografive në llogarinë e saj në Instagram, aty ku reklamon bikinit, format trupore e në të njëjtën kohë merr rreze dielli.

https://www.instagram.com/leikraja/?utm_source=ig_embed

Advertisement
311
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com