Lajm i fundit/ Arrestohet këngëtarja Fjolla Morina

Advertisement

Pasi ishte shpallur në kërkim, është arrestuar sot këngëtarja e njohur Fjolla Morina.

Telegrafi mëson nga burime të sigurta se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata në një lokal në lagjen Emshir të kryeqytetit.

Advertisement

Fjolla përndryshe është e shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, pasi mbi të rëndon akuza për trafikim të armëve dhe municionit në Shqipëri.

Advertisement
355
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com