“Kujdes me shëndetin”. Meri Shehu këshillon këtë shenjë horoskopi

Advertisement

Dashi

Jeni nje nga shenjat qe mendimi per familjen ju fillon me shume nostalgji dhe emocion ne kete fillim muaji. Afrohuni me njerzit e afert dhe shikoni nje ndryshim shtepie qe mund te beni apo rregulloni

Demi

Do jeni ne komunikim me njerzit e afert per nje udhetim te shkurter qe do beni por qe ju ndan pak ne kohe nga njerzit e afert. Pra keni projekte qe duan udhetim dhe kohe larg familjes

Binjaket

Do tentoni te merreni me çeshtjet ekonomike kete fillim muaji por e shikoni qe nevojat e te afermve jane te tilla qe ju s’po i permbushni dot. Kjo do ju lodhi disi kete periudhe

Luani

Nje gjendje e keputur dhe emocionale shpirterore fillon me muajin Shtator per ju. Bashke me Gushtin ju duket sikur diteve tuaja te bukura u ngelen vetem kujtimet. Kujdes me psikologjine shendetin dhe punen.

Virgjeresha

Jeni ngritur me nje ton me te qete sot dhe kjo fale henes ne Gaforre qe ju mbeshtet ne shume aspekte pune dhe famijariteti

Peshorja

Ka diçka te bukur ne shenjen tuaj keto dite dhe ka diçka qe ju merzit pasi ju duhet nje pozicion pune dhe martese me i sakte dhe i denje per ju

Akrepi

Mundesisht sot me henen ne Gaforre te tentoni te ndjeheni me te mbrojtur nga goditjet emocionale dhe ekonomike te muajit Gusht. Sot ndjeni se diçka e mire po ju mbron.

Advertisement

Shigjetari

Do keni shpenzime ne diten e sotme, por edhe perfitime ekonomike. Por akoma nuk do arrini te shikoni nje bilanc te ekuilibruar derisa te marri drejtim jeta juaj pas dt 7 Shtator.

Bricjapi

Hena ne Gaforre ne kete fillim muaji ju sjell ne kujdes marredheniet me te tjeret dhe marredheniet ne çift. Duhet te jeni pak me tolerante dhe bashkepunues pasi partneri juaj do jete shume i ndjeshem apo e ndjeshem ne kete faze

Ujori

Kjo e sotmja si fillim muaji mund te quhet nje dite me inteligjence emocionale por edhe me ndikim familjar ne ndryshimet apo planet qe do beni ne lidhje me punen dhe jeten e perditeshme

Peshqit

Ne dashuri duket se ju fut muaji i Shtatorit por keto dite me shume do jene ndjesi dhe emocione se sa nje mundesi e vertet ne jeten tuaj erotik. Por me pas ju paralajmeron per lindje femijesh.

 

Advertisement
566
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com