Kthjellime dhe vranësira, mësoni si do të jetë moti sot

Advertisement

Dita e hënë pritet të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqendrueshme.

Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të pasohen nga reshje shiu kryesisht në veri dhe përgjatë relieveve malore të vendit.

Advertisement

Kështu do të vijojnë edhe ditët në vazhdim, ku një rritje tempeeraturash do të shënohet të enjten dhe të premten.

Advertisement
178
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com