Këngëtarja shqiptare publikon foto nga e kaluara

Advertisement

Këngëtarja e njohur ka hapur arkivat.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, si duket është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

Ajo i ka publikuar disa fotografi nga e kaluara dhe nëpërmjet tyre tregon se si është dukur kur ka qenë fëmijë.

Advertisement

“Unë e vogël. Nënë, babi, ju dua perlat e mia”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit të bërë në Instagram.

Advertisement
271
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com