I zbathur dhe në mes të rrugës/ Gjendet një person i vrarë në Elbasan

Advertisement

Gjendet i vrarë një person në Elbasan. Burime jo zyrtare bënë me dije se një person është gjetur në rrugë i pajetë në lagjen “Visarion Xhuvani” të qytetit të Elbasanit rreth orës 5 të mëngjesit të sotëm. Sipas të dhënave të para, viktima ka një plagë pas koke.

Nuk dihet ende identiteti, por nga policia thuhet se viktima është mashkull rreth 50 vjeç.

Advertisement

Paraprakisht mendohet se është qëlluar nga pas koke me mjet të fortë dhe pasi është vrarë është hedhur në rrugë pasi nuk ka as këpucë.

Dyshohet që vrasja mund të jetë kryer në një vend tjetër dhe viktima të jetë hedhur në rrugën ku u gjet.

Advertisement
207
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com