I ngacmuan të bijën/ 5 persona bëjnë për spital të atin pas ndërhyrjes së tij

Advertisement

Disa persona në Greqi kanë rrahur brutalisht një tjetër, në Tripoli pasi ky i fundit ndërhyri pas ngacmimit ndaj vajzës së tij.

Ai është dërguar në spital dhe po lufton për jetën.

Incidenti ndodhi të dielën në mbrëmje kur babai i pafat u përpoq të mbronte vajzën e tij por përfundoi në urgjencë i mbuluar nga gjaku.

Advertisement

Policia e departamentit lokal arrestoi një të huaj 51-vjeçar dhe tre grekë të moshës 34, 31 dhe 57 vjeç, të cilët u morën në pyetje nga hetuesit.

Advertisement
311
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com