“Harroje të kaluarën” – Horoskopi sot, 7 shkurt 2021

Advertisement

DASHI

Fundjava do të jetë në përputhje me javën që latë pas. Lëreni veten të lirë në dashuri dhe lini të kaluarën pas jush. Sa i përket punës, duhet të bëni zgjedhjet e duhura dhe të kërkoni gjithnjë zgjidhje.

DEMI

Ju do të doni ta lini veten të përjetojë emocione të reja. Mos i nënvlerësoni miqësitë që lindin në këtë periudhë: Venusi është i favorshëm. Muaji Shkurt do të bëjë që zemra juaj të rrahë më shpejt. Sa i përket punës, jo gjithçka mund të arrihet menjëherë.

BINJAKËT

Ka ardhur koha të përjetoni emocione të sinqerta, por përpiquni të mos mendoni shumë për ata që janë të vështirë për tu arritur. Në punë po kaloni një periudhë gjithashtu të mirë, por shikoni për një relaksim të vogël.

GAFORRJA

Situata sentimentale po përmirësohet shumë. Tani ju jeni shumë më të predispozuar ndaj dashurisë. Pas një jave të mirë pune, shijoni dy ditë pushim të merituar.

LUANI

Përpiquni të mos kërkoni të takoni njerëz të pamundur. Sa i përket punës, nëse keni bërë disa zgjedhje të rënda do të jetë më mirë të bëni një hap prapa. Gjithmonë nëse nuk i keni bërë ato këtë javë.

VIRGJËRESHA

Të dielën përpiquni të mos izoloheni. Hëna, ndër të tjera, do të jetë kundër jush gjatë fundjavës. Do të përfshiheni në debate. Mendoni dy herë para se të flisni …

PESHORJA

Venusi ka filluar një tranzit të rëndësishëm. Do të dëshironi të ndryshoni jetën tuaj të dashurisë. Sa i përket punës, mund të vijnë zgjidhje të mira.

AKREPI

Në dashuri ju jeni gjithnjë e më nervoz dhe i zemëruar. Si do të shkojë puna: Jupiteri do të jetë kundër dhe do t’ju ftojë të jeni të kujdesshëm apo edhe të matur.

SHIGJETARI

Në këtë periudhë do të dëshironi ta lini veten të shkojë lirshëm në dashuri, pa hezitim. Do të dëshironi të ktheheni në lojë dhe të keni përvoja të reja. Periudhë e dobishme dhe e mirë për ata që punojnë në fushën krijuese.

Advertisement

BRICJAPI

Gjatë javës Marsi ishte (dhe do të jetë edhe për ca kohë) në një aspekt të favorshëm dhe emocionet në dashuri nuk kanë munguar ose do të mungojnë. Mundohuni të jeni të kujdesshëm sidomos nëse po filloni një marrëdhënie të re. Për disa ka edhe disa sqarime. Sa i përket punës, një rikuperim është i mundur.

UJORI

Do të dëshironi të bëni gjëra të reja: shumë planetë janë në shenjën tuaj dhe po ndodh një zbulim i vërtetë. Puna do të jetë parësore. Më në fund mund të ndryshoni kurs.

PESHQIT

Muajt Shkurt dhe Mars do të jenë thelbësore për dashurinë. Sa i përket punës, periudha duket premtuese, por nëse jeni një punonjës në një kompani mund të dëshironi të ndryshoni rolin tuaj. Nga 25 Shkurt e tutje, gjërat mund të shkojnë në favorin tuaj.

 

 

Advertisement
574
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com