Françeska Jaçe për “peshk” në Vlorë

Advertisement

Bukuroshja Françeska Jaçe aktualisht ndodhet në Vlorë ku mesa duket është duke kaluar disa ditë pushimesh.

Ajo ka provokuar me foto në Instagram ku shfaqet më sensuale dhe në formë se kurrë. Ja tek e shohim sërish me bikini, ndërkohë që i lë pak hapësirë imagjinatës. 

Advertisement
Advertisement
427
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com