Foto e video të reja përvëluese, modelja gjoksmadhe provokon me bikini

Advertisement

Falë gjoksit të saj gjigant dhe të pasmeve të saj seksi, Lindsey Pelas është bërë një prej femrave më të popullarizuara në rrjetet sociale.

Vetëm në Instagram, modelja bionde amerikan e ndiqet nga më shumë se 9 milionë persona.

Advertisement

Për admiruesit e saj, gjoksmadhja përvëluese 29-vjeçare publikon rregullisht fotografi e video joshëse, në të cilat ekspozon trupin e saj marramendës.Më poshtë mund t’i shihni disa prej postimeve të saj më të nxehta, të ditëve të fundit.
https://www.instagram.com/lindseypelas/?utm_source=ig_embed

Advertisement
403
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com