Feston sot datëlindjen, Rudina Magjistari publikon foton kur ishte 4-vjeç dhe ‘nuk paska ndryshuar fare’

Advertisement

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari festoon sot 46-vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë të shënuar, moderatorja ka ndarë me ndjekësit një foto të sajën kur ka qenë vetëm 4-vjeçe.Duhet thënë se asgjë nuk ka ndryshuar, pasi buzëqeshja dhe shkëlqimi i syve mbetet po i njëjti edhe pas shumë vitesh.

“Në fakt, ndonjë foto që lajmëronte ditëlindjen time, e kam postuar gjithmonë pasi ka kaluar dita, mundësisht nuk do postoja fare, por më doli përpara syve rastësisht dje kjo vajza e vogël 4-vjeçare, duke pozuar e lumtur në një lulishte në kryeqytet dhe… Happy Birthday të gjithëve atyre, që kanë ditëlindjen sot!”

Advertisement

Ka shkruar ajo krah fotografisë së rrallë.

Advertisement
405
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com